قرص مکیدنی زینک، ویتامین ث

قرص مکیدنی زینک، ویتامین ث

تقویت کننده سیستم ایمنی و پیشگیری از سرماخوردگی و کرونا

قرص مکیدنی زینک، ویتامین ث، عصاره پوست نارون، ریشه شیرین بیان و اکیناسه

تقویت کننده سیستم ایمنی و پیشگیری از سرماخوردگی و کرونا

معجونی موثر و سریع با شکل ویژه برای گلو درد و سرفه

یک "گلوله نقره ای" علیه ویروس کرونا

زینک و ویتامین ث، دو ماده مغذی که نقش مهمی در عملکرد ایمنی بدن و تعدیل مقاومت میزبان در برابر عوامل عفونی دارند، که خطر، شدت و مدت بیماری های عفونی را کاهش می دهد.

عصاره پوست نارون حاوی موسیلاژ است، مخلوطی چسبنده از قندها است که توسط دستگاه گوارش انسان تجزیه نمی شود. موسیلاژ گلو را می پوشاند و می تواند به کاهش علائم تحریک کننده دردناک کمک کند و به همین دلیل  در بسیاری از مارک های قرص گلو یافت می شود. علاوه بر این است که پوست نارون ضد سرفه است و برای سرفه و علائم سایر بیماری های تنفسی فوقانی مانند برونشیت یا آسم عالی است. استفاده در افراد مبتلا به لارنژیت یا التهاب گلو و مشکلات صدا همچنین برخی از اثرات تسکین دهنده بالقوه را نشان داده است. نارون لغزنده حاوی مواد شیمیایی است که می تواند به تسکین گلو درد کمک کند. همچنین می تواند باعث ترشح بزاق شود که ممکن است برای مشکلات معده و روده مفید باشد.

عصاره ریشه اکیناسه برای عفونت های ویروسی مانند سرماخوردگی و آنفولانزا مورد استفاده قرار گرفته است. برای تقویت سیستم ایمنی بدن استفاده می شود. به نظر می رسد اکیناسه مواد شیمیایی را در بدن فعال می کند که التهاب را کاهش می دهند و می تواند سیستم ایمنی بدن را افزایش دهد و احتمالاً برای سرماخوردگی مصرف اکیناسه از طریق دهان در به جلوگیری از برخی سرماخوردگی ها کمک کند. تحقیقات اولیه نشان می دهد که مصرف اکیناسه اکسیژن دریافتی را در طی آزمایشات ورزشی در مردان سالم افزایش می دهد.

عصاره ریشه شیرین بیان به دلیل اثرات ضد التهابی و ضد میکروبی، می تواند به سیستم تنفس فوقانی کمک کنند. مطالعات حیوانی به طورویژه نشان داد که گلیسیریزین موجود درعصاره ریشه شیرین بیان به تسکین آسم کمک می کند، به ویژه هنگامی که به درمان های مدرن آسم اضافه شود. امروزه بسیاری از افراد از ریشه شیرین بیان برای درمان بیماری هایی مانند سوزش معده، ریفلاکس اسید، گرگرفتگی، سرفه و عفونت های باکتریایی و ویروسی استفاده می کنند.